-
Telefon: +90 (242) 522 1236 Email: info@kaleklima.com.tr

Fujitsu ve FJTherma şimdi de Diyarbakır’ da…

Güney Doğu Anadolu Bölgesinin incisi Diyarbakır’da da dağıtım kanalı yatırımlarına devam ediyor.
Diyarbakır’ da Fujitsu konsept mağazası ile bölgeye hizmet verecek olan Abkay Grup Yetkisi Bayisi Uzman Klima’nın sahibi Sn. Hakan DURAK: “Açılışın bölgede büyük memnuniyet ve ilgi ile karşılanması bizim için çok önemli. Fujitsu ve FJTherma markalarının; duvar tipi ve salon tipi inverter split klimaları, multi sistemeleri ve de Vrf klima sistemleri ile bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.”
Açılışa; Diyarbakır Vali Yardımcısı Sn. Cemal Hüsnü KANSIZ, Abkay Grup Yönetim kurulu üyelerinden Sn. S.Hilmi HACIOĞLU ve Sn. Gökay TUTULMAZ , Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürü Sn. Serkan PEKEKTİ ve Diyarbakır Bölge Sorumlusu Mustafa DARIVİRANLI, Abkay Grup Şanlıurfa Yetkili Bayisi İpeksever Klima’dan Sn. Bülent İPEKSEVER, Abkay Grup Elazığ Yetkili Bayisi Hazar Isı’ dan Sn. Bayram TUNCEL, Abkay Grup Mardin Yetkili Bayisi Türkler Day. Tüketim’ den Sn. Abdulhalim ERDEM, Abkay Grup Diyarbakır Yetkili Servisi Bilişim Klima’dan Sn.Nazmi KAPTU ve Abkay Grup Mardin Yetkili Servisi Buz Soğutma’dan Sn. Ali AY katıldı.
Abkay Grup Yönetim Kurulu üyesi Sn. S.Hilmi HACIOĞLU ve Sn. Gökay TUTULMAZ, törende “Uzman Klima’ nın Fujitsu ve FJTherma markalarımıza kattığı yeni değerlerden dolayı teşekkür eder, mağazamızın tüm tüketicilerimize, firmamıza, markamıza hayırlı olmasını dileriz” şeklinde temennide bulundurlar.