Vizyonumuz & Misyonumuz

Kurumsal İlkemiz

Kale Klima’nın kurumsal sloganı olan, “Daha İyisi için Değişim”, temsil ettiğimiz ve arzuladığımız her şeyi özetlemektedir. “Yenilikler yoluyla, toplum, endüstri ve günlük hayat için daha parlak bir gelecek”. Bu slogan, değişmez mükemmellik arayışımızda, durmaksızın uyum sağlamaya ve gelişime bağlılığımızı ifade etmekte ve her bir çalışanımızın varoluş sebebini temsil etmektedir.
Teknoloji ile donanımlı ekibimiz her an, her saniye sizlere hizmet vermek için hazır durumda.

Vizyonumuz

Kale Klima, Mitsubishi Electric’in içinden doğduğu Mitsubishi Grup’un kurucusu Yataro Iwasaki’ye kadar dayanmaktadır. Onun adalet ve topluma karşı görev felsefesi, Mitsubishi organizasyonunun dördüncü başkanı Koyota Iwasaki tarafından bir öğreti içinde özetlenmiş ve anlaşılır şekilde ifade edilmiştir. Bu öğretiye Sanktoryo ya da “Üç Prensip” denir ve günümüzde takip ettiğimiz ana prensiplere evrilmiştir. Mitsubishi Electric ve diğer Mitsubishi şirketleri Iwasaki’nin yönetim felsefesini oluşturan bu üç ilkeyi paylaşmaktadır.
   Topluma Karşı Kurumsal Sorumluluk
   Dürüstlük ve Tarafsızlık
   Global Anlayışın İşe Yansıması
Bu ortak miras rehberliğinde, Kale Klima, eksiksiz uyumun ve dünya çapında çeşitli yardımsever ve çevresel faaliyetler içinde yer alarak, sözlerini eyleme dönüştürmektedir.

Misyonumuz

Kale Klima, Mitsubishi Yetkili Bayisi olarak yaptığı her işin içine yaratıcılığı katarak, teknolojisini ve servislerini durmaksızın geliştirmektedir. Böylelikle, toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.